image

Hakkımızda Bölümü

www.idealsinav.com - www.idealsinav.com ailesi kimdir ?


www.idealsinav.com ailesi kimdir ?

idealsinav.com Adalet Bakanlığı tarafından personellerine yönelik olarak düzenlenen görevde yükselme ve diğer ünvan değişikliği sınavları için alanında uzman kişilerce hazırlanmış sorularıyla, sizleri bilgilendirici makaleleriyle ve bir çok kategorideki eğitim içerikleriyle (ders notları, sınav soruları, bilimsel makaleler, pdf haline dönüştürülmüş kitap, slayt v.b.içerikler) siz değerli takipçilerimizin paylaşımına sunmak için kurulan ve sürekli güncellenerek yoluna devam etmeye çalışan online sınav sistemi portalıdır.

idealsinav.com size nasıl katkı sağlar?
Sitede yer alan sorular, denemeler ve yazıların bir kısmı büyük bir titizlikle idealsinav.com tarafından hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Yine sisteme kayıtlı kullanıcılarımız tarafından gönderiler soru, ders notları, makaleler ve benzeri içerikler editörlerimiz tarafından titizlikle incelenerek, faydalı bulunanlar portalımızda paylaşıma açılmaktadır.

-Yer ve zaman fark etmeksizin çalışma imkanı
Online sınav sistemimize tablet, pc ve akıllı telefonunuzdan dilediğiniz her yerde (evde, okulda, iş yerinde) sisteme giriş yaparak soru çözüp, ders notlarına ulaşabilirsiniz. Bu şekilde sizinle birlikte sınava hazırlanan adaylardan bir adım daha önde olursunuz.

-Kitap karmaşasına son verin
Bilindiği üzere sınav konuları sürekli güncellenmekte ya da konularda değişiklik olmaktadır. Mevcut sınavlarla ilgili düzenlenen çözümlü soru bankaları ve sınava hazırlık kitaplarının da bu değişiklik ve güncellemelerden uzak olması nedeniyle bu husus bir çok bilgi kirliliğine de yol açmaktadır. idealsinav.com olarak sürekli güncellenen içeriklerle, güncel mevzuat ve kanunlarla desteklenerek kendine daima yeni tutabilen bir portaldır.

-Sistemimiz tarafından tutulan istatistiki verilerle hangi konuya daha fazla çalışmanız gerektiğini görerek çalışın
idealsinav.com online sınav sistemi portalı doğru ve yanlış cevap verdiğiniz soruların verilerini sistemde kayıt altına alır ve hangi konuda daha fazla çalışmanız gerektiği hususunda size yardımcı olur.

-idealsinav.com nasıl hizmet verir
Portalımız tüm kullanıcılara açık olup, online sınav sistemimizden ve ücretli üyelerimize özel makale, ders notu ve diğer içeriklerden yararlanabilmek için sisteme sınav tarihine kadar geçerli olan ücretli olarak üye olmanız gerekmektedir. Ücretli üyelik aldığınız andan itibaren sistemimizde bulunan sorulardan dilediğiniz kadar çözebilir, bilgi ve belgelerden faydalanabilirsiniz. Sınavlara hazırlanan tüm üyelerimize başarılar dileriz.

Diğer hususlar; idealsinav.com tarafından paylaşılan bir kısım sorular, makaleler ve belgeler üyelerimiz tarafından sisteme gönderilmekte ve editörlerimiz tarafından incelenerek uygun görülmesi halinde portalda paylaşılmaktadır. Yayınlamış olduğumuz içeriklere herhangi bir kişi ya da kurum tarafından info@idealsinav.com mail adresine açıklayıcı bir şekilde telif hakkında bulunulması durumunda içerik idealsinav.com tarafından incelenir, telif hakkı ihlali kabul edilirse 3 (üç) gün içerisinde idealsinav.com portalından kalıcı olarak silinir.